Klubtalálkozó

• Sziasztok!
    Én jelentkezem Hajnika, ha nem jön közbe semmi akkor ott leszek
    Kisné Juli

• @Juli Remek!! Várlak majd 😄 Remélem semmi sem jön közbe 😉

• Szia Hajni! Az októberi találkozóra én is jelentkeznék! Köszi!
    Tógyerné Kriszta

• @Kriszta Szuper! Jegyzem 🙂
    Akkor már 4 hely foglalt. Még maximum 6 embert képes befogadni a szoba.

• Kérdés volt (nem egyszer), hogy mi fog történni a Klubnapon. Így gondoltam írok erről is nektek 🙂
    A találkozás lényege, hogy megismerjük egymást. Ti engem és én titeket 🙂 Nem tanfolyam lesz, nem fűzük. De szívesen tovább lendítelek titeket egy-egy elakadáson, ha valamiben bizonytalanok vagytok.
    Kérdés volt az is, hogy mit hozzatok. Én készülök kávéval, teával, sütivel, ropogtatnivalóval. Tehát ezt nem kell hozzatok. Aminek örülnék azok az alkotások 😄 Mutassátok mit fűztetek (nem kell az én mintám legyen!!), büszkélkedjetek és lássunk sok sok szépséget 😄
    Remélem eloszlattam pár kételyt és lesz még jelentkező.

• Akkor így, egy nappal a tali előtt összesítek. Tehát négyen jelentkeztetek. Az utat remélem tudjátok, ha nem, akkor kérlek hívjatok időben, hogy tudjak segítséget nyújtani. 🙂
    Ha még utolsó pillanatban valaki úgy érzi, hogy jönne, akkor itt a remek alkalom.

• Megvolt az első Klubtali!!! Ezúton is köszönöm azoknak a klubtagoknak, akik eljöttek! ♥
    Bár képeket nem hozok (elfelejtettünk fotózni, olyan jókat beszélgettünk), de higgyétek el, nagyon jó kis tali volt 😄 Csomó gyönyörű ékszert láttunk és jól elbeszélgettünk a gyöngyfűzés szépségeiről!
    Viszont a versenyt nem vettétek komolyan és csak egy gyöngyfűzőtől láttam kész terméket. Így most kihívó nélkül @Juli nyerte a Gyöngyfűzők Klubjának egy havi előfizetését! @Juli gratulálok 🙂

• Most megleptél, nagyon szépen köszönöm. Igazán jól éreztem magam, gondolom a többi lány is. Mindenkinek jó fűzögetést kívánok. Neked Hajnikám gondolkodást jó kis mintákhoz.
    üdv. Juli

• @Juli Engem is meglepett, hogy nem játszott senki 😞 De lehet, hogy majd legközelebb is játszunk valami ilyet és akkor már bátrabbak lesznek!
    Visszajelzésként eddig jókat hallottam a talival kapcsolatban. Én is nagyon élveztem, hogy milyen sok különleges ékszert "tapogathattam" meg a ti csomagjaitokat bontogatva. És pillanatok alatt eltelt az idő, szerintem tudtunk volna még beszélgetni, ugye? 😄 Na, majd legközelebb 😉

• @Tiszi
    Gratulálok Juli! 🙂
    Nagyon jól éreztem magam én is a Klubtalálkozón! Remélem hamarosan megismételhetjük 🙂

Lépj be a válaszoláshoz