Csacsogjunk

• Ebben a topikban szeretnék elindítani egy csacsogósarkot. Kávézgathatunk, beszélgethetünk. Ahogy nektek tetszik 🙂

• Kezdem én 🙂 Hoztam egy nagy bögre kávét, szolgáljátok ki magatokat és meséljetek: ki mit fűz mostanság? Én megvallom épp a mintákat készítem az augusztusi előfizetéshez. Előrébb járok kicsit, mert szeretnék augusztusban kicsit pihenni is 🙂 Már most van tervezés alatt a szeptemberi téma is, de lefűzni még nem volt időm. Ha a gyöngyök is úgy akarják, akkor az egyik minta gyűrű lesz a másik egy füli 🙂 De csak akkor, ha a gyöngyök is akarják!!
    kave.jpg

• Egész héten vacakul voltam. Elkezdődött az iskola és 1 hetet bírtunk ki betegség nélkül. Aztán 1 hetet próbáltunk ellenállni neki, de végül a hétvégére ledöntötte a lábáról a férjemet, majd hétfőtől engem is. A gyerek persze egész jól éli túl. Na, de a lényeg, hogy 2 napra nem igen emlékszem a hétből, aztán viszont már fájt feküdni, így ülve vészeltem át a napokat. Ennek következményét a képen látjátok 🙂 Szóval kicsit fűztem 😄 Az első képen a készületeket látjátok. A másodikon már kettő kész medál.
    gyfk_oktober_forum.jpg

Lépj be a válaszoláshoz