Gyöngyfűzők Klubjáról

• Előfizetés:
    gyongyfuzok_klubja_elofizetes_k.jpg

• Minden hónap végén megmutatom, hogy milyen ékszereket készíthetsz el a minták segítségével a következő hónapban, amit a hónapban 14-én éjfélig van lehetőséged megrendelni előfizetés formájában. A webboltban kosárba tudod tenni az előfizetést is és a sikeres fizetés után, a hónap 15-én már le is töltheted az első mintát, a Klubszobánk zárt részéből. Természetesen hagyok rá időt, hogy elkészítsd az ékszert, majd 30-án kirakom a második mintát. 🙂
      Kérlek, ha beteszed a kosárba az előfizetést, mint terméket, személyes átvételt válassz, hogy a rendszer ne számoljon fel pluszban postaköltséget is rá, hiszen elektronikus formában kapod meg a mintákat, ne fizess érte feleslegesen! 🙂

• A hónap közepétől, - a havi első mintával egyidőben - az egységcsomagok is elérhetőek lesznek, mindkét havi mintához, így akár egy postaköltséggel is megvásárolhatóak!
      Egységcsomagok:
      gyongyfuzok_klubja_mintahoz_k.jpg

Amiért még érdemes csatlakozni:

• A Klubtagok 20% kedvezményt kapnak minden más TisziGyöngy mintára a webboltban és 10% kedvezményre lesznek jogosultak a webboltban megvásárolt gyöngyökre és alkatrészekre (ezt a kedvezményt nem érvényesítheted az egységcsomagokra, kuponokra, előfizetésekre). Kérlek, az érvényesítés egyszerüsítése miatt jelezd a megrendelésed leadásakor, hogy Klubtag vagy.
      TisziGyöngy minták

• Klubszoba: https://gyongyfuzok-klubja.hu/
      Zárt Klubszobánkból letölthetőek a havi minták, előzetes regisztrációt követően.
      Ha már regisztráltál és aktiváltam a zárt részhez való hozzáférésed, akkor egyből le tudod tölteni belépés után az előfizetett mintákat. Amennyiben még nem regisztráltál, tedd meg, hogy engedélyezhessem részedre a bejutást a zárt részbe.
      FONTOS! Csak azzal az e-mail címmel tudsz regisztrálni a Klubba, amivel az előfizetést vásároltad, mert csak így tudunk összekötni és engedélyt adni a zárt fórumba való belépéshez.
      Nyílt Klubszobánkba bárki ellátogathat, de bejegyzést, csak regisztráció után írhatsz ide.

+1 érv a Klubtagság mellett:
    Negyedévente (azaz 3 havonta), egy találkozó a klubtagokkal (esetleg egy finom tea mellett), akik szívesen eljönnének egymást megismerni, beszélgetni, megosztani tapasztalataikat a mintákkal, a gyöngyökkel kapcsolatban.

Lépj be a válaszoláshoz