GY.I.K., azaz gyakran ismételt kérdések

• Belépési és regisztrációs kérdések

• Miért kell regisztrálnom? Azért kell regisztrálnod, mert a fórumot csak olvasni tudod regisztráció és belépés nélkül.
    • Hogyan tudok belépni a zárt fórumba? A zárt fórum az előfizetőknek van megnyitva. Előfizetést a TisziGyöngyben tudsz vásárolni. Ha van érvényes előfizetésed, akkor a jogosultságodat átállítom és beléphetsz a zárt részre is.
    • Miért nem tudok regisztrálni? Több lehetséges oka is lehet: lehet, hogy regisztráltál már, vagy lehet, hogy hibás email címet adtál meg. Ha többszöri nekifutásra sem sikerül, akkor vedd fel a kapcsolatot az üzemeltetővel.
    • Regisztráltam, de mégsem tudok belépni. Lásd az előző pontot.
    • Miért nem tudok belépni? Lásd az előző pontot.
    • Elfelejtettem a jelszavamat! Belépésnél a "Belépés" gomb alatt találod az "Elfelejtetted a jelszót?" linket. Erre rányomva, az email címedre automatikusan kiküld a rendszer egy levelet, abban egy ideiglenes jelszóval. Kérlek, belépés után ezt az ideiglenes jelszót változtasd meg.

Felhasználói beállítások

• Hogyan tudom megváltoztatni a beállításaimat? Belépés után a jobb felső sarokban levő profilodra kattintva legördül egy menű. Ebben a menűben a "Profil szerkesztés"-ére kattintva változtathatsz a beállításaidon.
    • Hogyan tudom megakadályozni, hogy mások lássák, mikor vagyok jelen? Belépés után a jobb felső sarokban levő profilodra kattintva legördül egy menű. Ebben a menűben a megváltoztathatod az elérhetőségedet, akár láthatatlanra állítva.
    • Hogyan tudok avatart megjeleníteni? Belépés után a jobb felső sarokban levő profilodra kattintva legördül egy menű. Ebben a menűben a "Profil szerkesztés"-ére kattintva feltölthetsz képet profilképnek.

Hozzászólással kapcsolatos kérdések

• Hogyan készíthetek egy új témát? Egyelőre új témát nem indíthatsz a fórumon belül. De ha mindenképpen új témát szeretnél indíttatni, kérd az üzemeltető segítségét.
    • Hogyan válaszolhatok egy témában? Belépés után egyszerűen nyisd meg a témát, ahova írnál egy hozzászólást és bármelyik kék színű "Válasz" gombra nyomva felnyílik két ablak egymás mellett. A bal oldaliban kezdjél el gépelni, a jobb oldaliban fogod látni a szerkesztett változatot.
    • Hogyan szerkeszthetek, illetve törölhetek egy hozzászólást? A válaszod legalján, jobb oldalon látsz 3 pöttyöt. Ezekre rányomva legördülő menü nyílik meg és ott tudod törölni vagy megváltoztatni a hozzászólásodat.
    • Hogyan csatolhatom az aláírásomat a hozzászólásomhoz? Belépés után a jobb felső sarokban levő profilodra kattintva legördül egy menű. Ebben a menűben a "Profil szerkesztés"-ére kattintva írhatsz aláírást vagy bemutatkozó szöveget is akár.
    • Hogyan tudok képeket tenni a hozzászólásomhoz? Amikor válaszolsz vagy hozzászólsz bármilyen témához, a felnyíló bal oldali ablak tetején láthatod a hozzászólás szerkesztéséhez szükséges ikonokat. Mindegyik ikonra elég ráállnod az egérrel (még ne kattints) és megjelenik a szöveg, hogy az az ikon miben segít téged. Többféleképpen is tudsz képet csatolni: egyik módja, hogy már a neten van a kép, így csak az url címét kell betöltsd, ehhez használd balról az ötödik ikont, ami a sima "Kép" szöveggel van ellátva. Ha a gépedről akarsz képet feltölteni, akkor használd a balról a második ikont, ami a "Kép feltöltése" szöveggel van ellátva.

Remélem, hogy minden kérdésre gondoltunk és válaszoltunk. Ha nem találod a választ a kérdésedre, kérlek keresd meg az üzemeltetőt.

Lépj be a válaszoláshoz