Itt mutasd meg

• @Tiszi Gratulálok, nagyon tetszik! Szeretném megtanulni, még valódi kezdő vagyok.

• @Puszedly Örülök, hogy tetszik. 🙂 Köszönöm!
    Ha teljesen kezdő vagy, akkor lehet, hogy egy-két kezdő órát kellene venned. Mert ha nem tudod az alaptrükköket (pl. milyen tűvel, hányas damillal, hogy csomózzuk, hogy fejezzük be, stb.) akkor lehet ezeket a mintákat nem tudnád megfűzni.
    Ezeket az előfizetésre készített mintákat nem teljesen kezdőknek találom ki.
    Ajánlom, hogy keress a lakhelyedhez közel valami alaptanfolyamot előbb. Vagy ha közel laksz hozzám (Szigetszentmiklós), akkor szívesen összehozok én is egy tanfolyamot, hogy megtanuld az alapokat. Ha ez a lehetőség nem jó neked, akkor keress olyan tananyagot ami a kezdőkre íródott. Úgy emlékszem, hogy Kereki Kriszta csinált ilyen online tananyagot.

• Itt is mutatom nektek, hátha itt olvastok és nem a Facebook-on. Kikerültek az egységcsomagok a havi mintákhoz. Tehát Fedóra egységcsomagok mérhetetlen mennyiségben 😄
    Fedóra_egységcsomagok.jpg

• Ki szereti a Hupikék Törpikék fagyit? @kereva fűzte meg tiszta kékből a Cornettó fülit 🙂 Nekem nagyon tetszik! Remélem nektek is!
    Kerepeczki_Eva.jpg

• És még egy elkészített ékszer fotót kaptam 🙂 @bolega Vali készítette el az Elga karkötőmet. Úgy örülök a fotóknak. 😄
    Bolega_Vali.jpg

• Mivel másodjára kaptam úgy képet, hogy azt írtátok, hogy nektek nem sikerül feltölteni képet, megkérdezem:
    Mi a hiba a fórumba, hogy nem sikerül? Miért nem sikerül? Mit tapasztaltok ami miatt nem sikerül? Mert ha tudom mi a hiba, akkor tudok rajta segíteni, javíttatni. 😄
    De egyelőre csak azt a jelzést kaptam, hogy nektek nem sikerül képet feltölteni és ez szomorúvá tesz. Én szeretném ha elöntené ezt a topikot a sok sok ékszerfotó 😄 Színeket akarok látni!! 😄 Szóval segítsetek, mondjátok miért nem sikerül feltölteni a képeket?

• Gyorsan leírom nektek, hogy én miként töltök fel képeket a fórumba. Mert ahogy visszaolvastam csak azt írtam eddig le, ahogy a linkkel való feltöltést kell csinálni. De a gépről/telefonról feltöltésről még nem csináltam nektek leírást.
    Úgy kell kezdeni, hogy a lap alján ráböksz a kék színű Válasz gombra (kivéve, ha valakinek akarsz választ küldeni, mert akkor az ő írása alatti kék szövegű válaszra kell nyomni). Majd megnyílik egy felület a lap alján (telefonon ez sajnos betakarja az egész képernyőt) ahol a bal oldali részen lehet írni, a jobb oldalin mutatja, hogy mi kerül ki elénk. A doboz tetején láttok egy sor piktogrammot, ami egy "B" betűvel kezdődik és egy fehér lap-nyíllal zárja a sort. Ha rávezetitek az egeret a piktogrammokra, akkor feljön a magyarázó szöveg. Ne kattintsatok, csak vigyétek fölé az egeret. Telefonon sajnos ilyen lehetőség nincs, de ha megtanuljátok, hogy melyik mit jelent, akkor nem fog gondot okozni 🙂
    Jobbról a második gomb (telefonnál itt el kell tekerjetek a végére vagy megfordítani a képernyőt, hogy lássátok!) a kép feltöltés gombja. Erre rákattintva beugrik egy ablak, ahol kiválasztod a képet és a megnyitás gombra nyomva automatikusan feltölti. Jobb oldalon azonnal meg is jelenik a kép, tehát látjátok, hogy sikerült és hogy jól sikerült. Ha feltöltöttétek és elküldenétek a hozzászólást, akkor a kék színű Küldés gombra kell bökni és már látjuk is amit írtatok/mutattatok. 🙂
    Köszönöm előre is a képeket, nagyon nagyon fogok nekik örülni!

• @Tiszi próba

• @bolega Szia Vali!
    Képet próbáltál feltölteni, vagy csak írni akartál nekem? 😄

• Képet, de mivel tableten vagyok, nincs egér, még nem jöttem rá melyik a képfeltöltés ikon.

• @bolega egy kicsit bután mutat, de a képen látható piros "karikával" bekarikázva, hogy melyiket kell megnyomnod, hogy felugorjon az ablak, ahonnan kiválaszthatod amit fel akarsz tölteni 🙂
    Piktogrammok.JPG

• Mutatom itt is az új mintákat, amiket az októberi előfizetők fűzhetnek majd meg 🙂
    gyfk_oktober_gyfk.jpg

• Ha valaki megfűzte az Elga karkötőt, akkor ilyen egyszerűen fűzhet mellé egy fülbevalót is 🙂 Csak meg kell állni a második DiamonDuo fűzésnél és rögtön fordulni. Ugye, hogy nem nehéz? 🙂
    f19_8_11.JPG

• @Juli küldött nekem fotót a Fédra szettjéről. Már tervezi a szett bővítését. Remélem arról is kapunk képet 😄 Nektek hogy tetszik?
    Kis_Juli3 (2).jpg

• Ők lesznek a novemberi előfizetés mintái. Kendra karkötő (többsoros, tekerhető verzió) és Jente bogyó.
    gyfk_november_gyfk.jpg

• Sziasztok! Nálam ilyen lett a Fedóra gyűrű 🙂 Nagyon tetszik a minta, köszönöm Hajni! 🙂
    Fedóra.jpg

• Mit szóltok, gyakoroltunk kicsit a Jente bogyóval 😄 Hárman háromféleképpen képzeltük el a színeit. És szerintem mindegyik igazán szemrevaló lett. Nektek melyik tetszik?
    e19_5_21.JPG

Lépj be a válaszoláshoz