Üdvözöllek! Kérlek itt mutatkozz be!

• Örülök, hogy itt vagy! 🙂
    Mutatkozz be nekünk, hogy jobban megismerjük egymást!
    Nem baj, ha kezdő vagy. Az sem, ha csak ritkán fűzöl, hiszen mindenkit várok a Gyöngyfűzők Klubjába:

• aki szereti a gyöngyöket,
    • aki szeretne szép, kézzel készített ékszereket hordani,
    • aki barátnőit, családtagjait, kolléganőit lepné meg egyedi ajándékkal,
    • aki kedveli a kreativitást igénylő hobbikat,
    • aki kipróbálná magát ebben a világban is,
    • aki egy olyan Klubhoz szeretne tartozni, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhat,
    • aki szereti a kihívásokat.

• Kezdem én!
    Szabóné Csiby Hajnalka vagyok, a TisziGyöngy webáruház tulajdonosa. 2006 óta élek a gyöngyök közelségében, azóta fűzök és alkotok gyöngyékszereket. 2011-ben nyitottam meg a webboltomat, amit itt találsz:
    www.tiszigyongy.hu
    2009-ben készítettem az első mintámat és 2010 óta tanítom is a gyöngyfűzést, tehát elég tapasztalatom van ahhoz, hogy bátran rám bízd magad. Segíteni fogok és minden tőlem telhetőt megteszek, hogy te is gyönyörű ékszereket készíts a mintáimat követve.

• Hűha! Ezt meg tanulni kell. Pár éve gyöngyözök. Most a legnagyobb bajom, hogy tableten nem látom mit írok. Eltakarja billentyűzet

• @badicseva Gyakorlat teszi a mestert! Mi is csak próbálkozunk, mert ez a fórum még nagyon új! Ahogy láthatod, még nem tudunk szmájlit csinálni és a képfeltöltés is rosszalkodik (itt szomorú szmájli lenne)

• . írok amit , látnám mikent megmondanák szakemberek a ha örülnék azért de ,Igyekszem

• @badicseva Kipróbáltuk tabon az írást és nekünk látszik az üzenetírási ablak. Igaz, elfektetve már egész keskeny csík látszott csak.

• Sziasztok! Idejet sem tudom mar, hogy mikor kezdtem gyöngyözni; talan 2004-2005 körul. 2007 ota Svedorszagban elek, es bar itt is eleg komoly, aktiv gyöngyös tarsasag van, tovabbra is követlek Benneteket, magyar gyöngytyukokat 🙂
    Az aprogyöngyöktöl a sujtasig mindennel szivesen foglalkozom, nemreg a gyöngyhimzessel is megprobalkoztam, de alternativ, kiegeszitö technikakra is kivancsi vagyok. Sajat mintat meg nem keszitettem (sajat ötletet igen), de par hete tanitottam Vezsuzsi mintajat ket kulönbözö tanfolyamon, es nagyon jol sikerult. Ki tudja, mit hoz a jövö... 🙂
    Örulök, hogy itt lehetek köztetek!

• @Tiszi
    Én nagyon kezdő gyöngyöző vagyok.
    Szeretnék megtanulni gyöngyöt fűzni, a fogásokat megtanulni.
    Leginkább a gyöngyhímzés vonz.
    Már volt lehetőségem pár órákat tanulni hozzáértőktől.
    Szeretnék olyan csoporthoz tartozni ahol rendszeresen folyamatosan lehet tanulni a gyöngyözést.
    Magamról még annyit .. éves nyugdíjas vagyok, egyedül a kiskutyámmal Budapesten élek.Szeretem a színeket, üvegkép festést, gobleinszövést, mandalázást stb már gyakoroltam.Most a gyöngyözésbe szeretnék tudást szerezni.Nagyon örülök az új lehetőségnek.

• @Kata Üdv itt Kata! Igyekszem újat mutatni neked is. Remélem sikerülni fog!

• @Cicilia Látom nagyon aktív nyugdíjas vagy. Örülök neked és üdvözöllek itt. Igyekezni fogok segíteni neked a tanulásban.

• Sziasztok! Elég régóta gyöngyfüggő vagyok , bár döcögősen indultam. Akkoriban még nem lehetett könnyen mintákhoz, leírásokhoz hozzájutni, elég sok mindenre magamtól kellett rájönnöm. Egy kis faluban laktam, kínai gyönggyel próbáltam fűzni, mert azt tudtam beszerezni 😄 Azóta persze már más a helyzet, és egy nagyvárosban könnyebben találtam oktatókat is és már az alapanyagokból is óriási a választék. A fűzés engem kikapcsol, imádok bíbelődni vele. Ha tehetném egész nap ezzel foglalkoznék 😄

• @Zsu Látom te is gyöngyitiszben szenvedsz! Rossz hírem van, nehezen gyógyítható!!! Örülök, hogy velünk vagy.

• @Tiszi válasza, Üdvözöllek! Kérlek itt mutatkozz be!:
    > @badicseva Kipróbáltuk tabon az írást és nekünk látszik az üzenetírási ablak. Igaz, elfektetve már egész keskeny csík látszott csak.

Köszönöm! Én fektetve próbáltam! Így már működik!

• @badicseva Örülök neki! Akkor most már semmi sem áll utadba, hogy itt legyél 🙂☺

• Gergelics Aranka vagyok. Kb. 5 éve kezdtem gyöngyöt fűzni. Valamikor sokat kézimunkáztam - horgoltam, kötöttem, hímeztem. A gyöngyözés teljesen kikapcsol, mivel nap közben könyvelek és utána kell valami, ami teljesen más jellegű elfoglaltság. Keresztlányaim, sógornőm, barátnőim nagyon tudják értékelni a munkáimat, melyeket ajándékként kapnak tőlem. Nekem pedig öröm ajándékozni olyat mely egyedi, nem lehet mindenhol kapni.Kereki Kriszta gyöngyfűző tanfolyamait látogattam a neten, amiből tanultam az alapoktól kezdve. Ma már egy-egy mintát képről is megfűzök. Lehet, hogy elsőre nem sikerül, de felbontom és újra kezdem.

• @Aranka Üdvözöllek! Remélem szeretni fogod itt a csapatot és tanulni is fogsz tőlünk is!

• Üdvözlet Kedves Megszállottak! 🙂
    Nem mondhatni, hogy profi fűző vagyok, ellenben nagyon szeretek. 🙂

• @Tiszi
    Kedves Tiszi!
    Köszönöm a meghívásodat egy olyan klubba, ahol a regisztrációnak nem előfeltétele az előfizetés vagy vásárlás.
    Baksa Edit vagyok, nagyon régóta foglalkozom a gyöngyözéssel, annak szinte mindenféle formájával 🙂 Vannak olyan technikák amiket különösen szeretek és persze van olyan, amelyikre még ennyi év után sem áll rá a kezem. Pont azért szeretem az ilyen kis beszélgetős fórumokat, mert sokszor csak pár jó tanács szükséges, ha az ember lánya elakadt valami gócban. Kíváncsian várom, hogy megismerkedhessek a többi gyöngymániákussal 🙂 .

• Sziasztok! Még kevésbé tapasztalt gyöngyfűző vagyok, augusztusban lesz 1 éve, hogy az első munkámat kezdtem a lányom mellett, és csak kevés időm van rá. Azóta teljesen elvarázsolnak a gyöngyök, igazi csoda még mindig, hogy lesz egy kis kupac gyöngyből különleges ékszer. Kereki Kriszta mintáit fűztem és a netről néhány dolgot. Örülnék, ha kérdezhetnék a gyöngyökről, technikákról, lelőhelyekről tőletek. Örülök, hogy itt lehetek!

• @Lebeke Üdv itt! Remélem szeretni fogod a klubunkat és segíthetünk neked fejlődni!

Lépj be a válaszoláshoz