Üdvözöllek! Kérlek itt mutatkozz be!

• @Baksa-Edit Örülök neki, hogy te is szereted a fórumokat! Nekem kifejezetten hiányoznak az ilyen beszélgetős, segítős helyek. Remélem, hogy lesz itt élet és ha végre sikerül az informatikusnak valahogy beállítani, hogy képeket is fel tudjunk tenni, akkor kicsit nyálcsorgathatunk is a szépségekre!!

• @kereva Ezért alakult ez a klub, hogy kérdezhessetek egymástól, tőlem! Üdv itt!

• Maier-Kiss Erika vagyok.2007-ben kiköltöztem Németországba azóta állampolgárságot is szereztem mindenféle vizsgákkal.Több hobbim is van.Internet útján találtam Krisztára, lettem elöfizetöje a csoportnak.Persze vásároltam másoktól is mintát meg is füztem öket, hordom is, és van amit el is adtam itt a faluban a karácsonyi vásáron.Pinteresen is szeretek nézelödni.Sokat tanultam Kriszta segítségével,de mindig van új a nap alatt ahogy anyukám mondaná és persze sok technikát még ki se próbáltam.Hát most itt tartok, tovább tanulok:-)

• @Maier-Kiss-Erika Üdv itt és remélem itt is fogsz tanulni!

• @Tiszi Sziasztok! Zsuzsa vagyok és mindig is jelen volt és van is az életemben a kreativitás, a kézimunka. 2008 óta fűzök gyöngyöt, változó intenzitással. Hosszú kihagyás után, az elmúlt hónapokban újra beleszerettem ebbe a hobbiba, újra nagy kedvvel fűzök ékszereket. Ha ehhez még egy támogató és aktív társaság is akadna, azt igazán örömtelinek érezném. 🙂 Ja, és kedvelem a gyümölcsteát, ha teázásra kerül sor a Klubban. 😉

• @Zsuzsa Tudom, hogy szeretsz mostanában peyote-ozni! És hamarosan jövök időponttal a Klubtalira, ahol lesz tea is!!

• @Tiszi Azon kívül, hogy kicsit kinlodtam itt, elfelejtettem bemutatkozni. Viszont most fektetve is működik. Éva vagyok, 58 éves és 1 éve végre nyugdíjas. A kézimunkát néhány éve kezdtem újra. Kötök, horgolok és most már gyöngyözök is. No meg gyűjtöm a fonalat és a gyöngyöt. Imádok beszélgetni is, de most kicsit elmaradtam innen.

• @badicseva Örülök neki, hogy most már látod is amit írsz, mert így legalább megismertünk téged is. Remélem sok szépet mutatsz majd nekünk itt, a fórumon is!

• Sziasztok, mindenkit üdvözlök a klubban.Magamról szeretnék pár szót mondani. Kb. 8 éve gyöngyözök kisebb-nagyobb sikerrel. Szeretem a szép, finom dolgokat, a pasztell színeket. Több technikát is kipróbáltam már, most a CRAW-ba és a csavart peyote fűzésbe vagyok belebolondulva. Általában a családtagjaimnak szoktam ajcsiba fűzni, de sokszor kaptak a barátnőim, ismerőseim is pár szép dolgot.Szeretem a kihívásokat, ezért képes vagyok bonyolultabb mintákhoz is hozzáfogni, legfeljebb nem sikerül.Akkor félre teszem és később előveszem, hátha akkor sikerül, de nem adom fel. Sok sikert mindenkinek.

• @EtusMama Üdvözöllek Etus! Köszönjük a bemutatkozást. Örülök, hogy bátor vagy és kipróbálsz nehezebb mintákat is. Majd mutasd nekünk azokat amikre büszke vagy 🙂

Lépj be a válaszoláshoz